Úvod » Vše o nákupu » Rozvážka po Pardubicích

Rozvážka po Pardubicích

Vážení zákazníci,

jsme potěšeni Vaším zájmem o naši novou službu pro Vás, kterou je rozvážka zboží po Pardubicích.

Chceme, aby vše fungovalo k vaší plné spokojenosti, takže uvítáme Vaše názory a připomínky, jež nám můžete adresovat na e - mail info@spalda.cz. Parametry této služby se mohou měnit (např. dle ceny benzínu, apod.)

Tak tedy…

Kam všude rozvážíme:

Jsou to všechna viditelná místa na níže uvedené mapě Pardubic.

K nim však rozvážíme i do Ohrazenic, Černé za Bory, Sezemic a Rokytna.

Jak na objednávky:

Veškeré zboží si můžete objednat buď v našem E-shopu (a v záložce dodání zboží, zvolíte „rozvoz“) nebo přímo e-mailem na adresu objednavka@spalda.cz. Chlazené zboží v e-shopu nenajdete, ale pokud víte co byste chtěli (např. 2 ks uzeného tofu), tak si jej můžete dopsat ve 3. kroku objednávky do spodního rámečku určeného jinak pro Vaše vzkazy Špaldě při objednávce.

Rozvážka bude pravidelně ve čtvrtek mezi 15.00 až 18.00 hodinou a objednávky na tuto rozvážku budou přijmány nejpozději do středy 12 hodin.

Při Vaší objednávce Vás vždy prosíme o uvedení:

  • čísla a názvu požadovaného zboží (týká se jen objednávky mailem)
  • pokud nejste již registovaní, tak i Vaší přesné adresy (popř.i poschodí v domě)
  • telefonického kontaktu na Vás či na osobu, jež přebere zboží
  • dalších důležitých údajů, které uznáte za vhodné (např. zlý pes, spící dítě, apod.)

Jak při dovozu:

  • Rozvážíme Vám zboží zdarma v minimální dovozní hodnotě 500 Kč pro město Pardubice a v minimální hodnotě 700 Kč pro přidružené městské časti a výše uvedené okolní obce (Svítkov, Černá za Bory, apod.) Může se však při tomto dovozu stát, že Vámi objednané zboží nebude momentálně na skladě a hodnota rozvozu tak poklesne pod 500 Kč případně 700 Kč. Pro tento případ doručujeme i tyto objednávky jejichž hodnota nedosahuje rozvozové hranice. I my se však v tomto případě pokusíme s Vámi kontaktovat (buď sms zprávou či mailem) a upozornit Vás na nastalou situaci, abyste mohli učinit případnou doobjednávku a náš rozvoz byl plnohodnotný.
  • Chceme Vás požádat při dovozu a placení v hotovosti - pokud možno drobnějšími bankovkami a mincemi (netýká se nákupů za 1000 Kč apod.).
  • K dlouhodobému fungování této služby je třeba, aby byl u Vás ve stanoveném dovozovém rozmezí někdo doma, přesný čas dovozu vzhledem k okolnostem opravdu nelze určit.

Těšíme se na Vás při této v maloobchodě ojedinělé službě.

Vaše Špalda – Vaše zdraví!