Úvod » Vše o nákupu » Platební možnosti

Platební možnosti

1) Při zaslání zboží obchodním balíkem České pošty

a) Dobírkou

Možnost platby dobírkou se vztahuje pouze k dodání zboží obchodním balíkem ČP a.s.. V objednávce vyberte možnost dodání „Obchodní balík“ a poté platba „Dobírka“. Zaplatíte buď při přebírání zboží od pošťáka, nebo pokud Vás náhodou nezastihne, na pobočce Vaší pošty.

Při větších zásilkách máte možnost ušetřit za dopravu, případně získat od nás dárek (více v záložce Dodací podmínky).

b) Bankovním převodem

Platit převodem je rychlé, pohodlné a hlavně nemusíte myslet na to, že musíte vybrat nebo mít peníze nachystané doma v hotovosti.

Při úhradě předem Vám na Vámi zadaný mail přijdou údaje o objednanem zboží i nutné platební údaje (promofaktura).Pokud by náhodou nedorazila, prosím ozvěte se. Číslo promofaktury je variabilním symbolem Vaší platby, kterou odesíláte na náš účet: 252705728/0300 u ČSOB. Vaši objednávku expedujeme ihned po připsání platby na náš účet.

V případě, že by nebyla částka za zboží připsána na náš účet do 7 dnů od odeslání naší promofaktury, budete na toto upozorněné mailem či SMS zprávou a pokud by k přípsání nedošlo ani po dalších 7 dnech bude tato Vaše objednávka bohužel stornována.

2) Při osobním odběru u nás na prodejně

a) V hotovosti

Váš nákup si při vyzvednutí a případném doplnění o chlazené zboží, můžete zaplatit a to většinou u dvou pokladen a bez zbytečného čekání.

b) Stravenkami

Platit u nás můžete i stravenkami firem : SODEXho Pass, Chéque Dejeuner, Ticket Restaurant. Možnost platby stravenkami je omezena na 5 ks stravenek za 1 nákup - lze však použít libovolnou kombinaci platby v hotovosti a platby stravenkami.

c) Platební kartou

Tuto možnost můžete využít, pokud vlastníte jakoukoli platební nebo kreditní kartu VISA, VISA Electron, MasterCard nebo Maestro. Přijmáme ibezkontaktní karty.

3) Při dovozu zboží po Pardubicích a okolí

a) V hotovosti

Váš nákup si při vyzvednutí zapaltíte přímo u Vás doma, jen Vás případně poprosíme o drobnější bankovky a mince

b) Stravenkami

Platit můžete opět přímo u Vás doma a to stravenkami firem: SODEXho Pass, Chéque Dejeuner, Ticket Restaurant. Možnost platby stravenkami je omezena na 5 ks stravenek za 1 nákup - lze však použít libovolnou kombinaci platby v hotovosti a platby stravenkami