Úvod » Vše o nákupu » O nás

O nás

Prodejny a restaurace zdravé výživy Špalda

(jejíž název je stejný jako název stále populárnějšího druhu pšenice)

Prodejna        Prodejna

Z centra Pardubic šíříme zdravou výživu již od roku 2002 . Původně vznikla v jednom prostoru jak restaurace se zhruba 30 místy u stolu, tak i prodejní pultík u něhož si zákaznici mohli vybrat jaký druh zboží by si přáli dostat. Postupně, s rostoucím zájmem, se však tento způsob prodeje stal neudržitelným, ale i samotné prostory byly přibývajícím zákazníkům příliš těsné.

Proto na jaře 2008 došlo k velkému třesku a k oddělení restaurace i prodejny do samostatných prostor. V původních prostorách tak vznikla velká samoobslužná, bezbariérová prodejna zdravé výživy, která nabízí průběžně kolem 2500 druhů zboží z něhož je kolem 1000 druhů v BIO kvalitě. Své místo si přes počáteční potíže našla v suterénu téhož domu na třídě Míru i restaurace, která nabízí zákazníkům krom výběru ze 3 druhů jídel poledního menu a polévky, také množství nejrůznějších zdravých nápojů, ve Špaldě pečených sladkostí, vyráběných salátů, ale přes léto třeba i zdravý zmrzlinový pohár či BIO ledou kávu a čaje.

Ve Špaldě se dá krom běžného placení v hotovosti, platit také kreditními kartami a přijímáme také stravenky (do 5 ks/nákup).

Od listopadu 2009 připravila Špalda pro svoje blízké i vzdálené zákazníky také nový e-shop a pro pardubické zákazníky rovněž rozvážku po Pardubicích a možnost vyzvednutí si předem objednaného zboží u nás na prodejně.

V listopadu 2011 jsme otevřeli v Pardubicích na Palackého ulici naši další prodejnu v níž neleznete krom největších hitů také řadu novinek z oblasti BIO potravin, BIO kosmetiky (od firem Emma Noel, Henep, Durance, Styx) i ekodrogerie (Sonnet, Sodasan)

Jsme tak jednou z mála firem zabývající se zdravou výživou u nás, která provozuje jak dvě samoobslužné prodejny, tak i restauraci a rovněž také internetový obchod.

Věříme, že budete s našimi službami i nadále spokojeni a těšíme se v našich kamenných i virtuálních provozovnách na Vás.

Kontakty:

Prodejna a restaurace zdravé výživy Špalda
třída Míru 64
530 02 Pardubice

telefon: +420 463 351 435
e-mail: objednavka@spalda.cz či info@spalda.cz
url: www.SPALDA.cz